Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny do lat 12 Audi Kids Cup rozstrzygnięty!

W dniach 31.08 – 4.09.2018 na lubińskich kortach przy ulicy Baczynowj 1 rozgrywany był ogólnopolski turniej klasyfikacyjny do lat 12 z serii Audi Kids Cup. Na starcie stanęło ponad 60 zawodników z całej Polski a rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie. Zawodnicy z naszego klubu spisali się bardzo dobrze.

W singlu chłopców bezkonkurencyjny okazał się Kasper Kulpa z naszego klubu!!! W deblu zajął również wysokie bardzo dobre III miejsce. W turnieju dziewczynek Martynka Śrutwa uplasowała się na III miejscu a w deblu zajęła II miejsce. Dobry występ zanotował nasz 9 – cio latek Szymon Adamczyk, który odpadł w I rundzie ale pokazał się z dobrej strony. W turnieju wystąpili również Piotr Pączkowski oraz Miłosz Mrozek. Zanotowali dobry start. Dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym w przeprowadzenie tego turnieju.  Serdecznie pozdrawiamy i zarazem dziękujemy salonowi samochodów Audi Świtoń-Paczkowski z Lubina za fajne nagrody.