Dziękujemy za fantastyczne obozy tenisowe!!

Zakończyły się już niestety tegoroczne obozy tenisowe organizowane przez nasz klub Wszyscy bawiliśmy się świetnie dużo trenując i zażywając kąpieli w morzu w Pobierowie, jeziorach i w Aquaparku w Jabloncu nad Nisou. Pogoda w tym roku była fantastyczna. Wszyscy wróciliśmy szczęśliwi, nie do końca wypoczęci ponieważ było mnóstwo treningów tenisowych, ogólnorozwojowych i sporo wycieczek. Dziękujemy wam serdecznie za udział i już nie możemy doczekać się kolejnych wyjazdów. 
Wróciliśmy do treningów na naszych klubowych kortach przygotowując się do zbliżającego sezonu. Przed nami jeszcze półkolonia w ostatnim tygodniu sierpnia i powrót do regularnych treningów od początku września.  Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w tej pięknej dyscyplinie sportu. Więcej szczegółów wkrótce. Poniżej kilka zdjęć z obozów:

Pobierowo:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jablonec nad Nisou