Świetny występ naszyc tenisistów na Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym do lat 12 z serii Audi Świtoń-Paczkowski Cup!!!

W dniach 25-27.11.2017 na naszej lubińskiej hali tenisowej rozgrywany był Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny z serii Audi Kids Cup Świtoń-Paczkowski Lubin. Przybyli na niego zawodnicy i zawodniczki Wrocławia, Leszna, Zielonej Góry, Legnicy, Kalisza, Złotoryi, Szczawna Zdroju, Jeleniej Góry, Głogowa oraz oczywiście z TOP TENIS Lubin. Nasi reprezentanci spisali się wyśmienicie!!!

 

W turnieju chłopców nasz klub reprezentowali Miłosz Mrozek, Piotr i Szymon Pączkowscy, Piotr Skowron oraz Marcin Śrutwa i Kasper Kulpa. Nasi dziesięciolatkowie Miłosz, Piotr Skowron i dziewięcioletni Piotr Pączkowski rozegrali bardzo dobre zawody.  Rozegrali doskonałe mecze walcząc z dużo starszymi od siebie kolegami i z tego turnieju wyniosą wielkie doświadczenie. Rozegrali doskonałe mecze singlowe i deblowe i zasługują na dużą pochwałę. Ich starsi koledzy zdominowali turniej i nie dali przyjezdnym żadnych szans. Szymon Pączkowski spotkał się w meczu ćwierćfinałowym z Marcinem Śrutwą. Zwyciężył Marcin i po późniejszej wygranej z drugim rozstawionym w turnieju kolegą zameldował się w finale. Kasper Kulpa również po bardzo dobrej grze dotarł do finału gdzie spotkał się właśnie z Marcinem. Kasper wygrał ten bratobójczy pojedynek i odebrał puchar za I miejsce. Na drugim miejscu uplasował się Marcin a na piątym Szymon. Kasper i Marcin zwyciężyli również w turnieju deblowym!!!!

 

W turnieju dziewcząt nasza dziesięcioletnia reprezentantka Martyna Śrutwa nie miała sobie równych. Zwyciężyła po doskonałej grze ogrywając same starsze od siebie koleżanki. W turnieju deblowym zajęła II miejsce. Był to doskonały start w jej wykonaniu. Pokazała świetną psychikę i wytrzymałość.

 

Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom!!!

Składamy wielkie podziękowania salonowi samochodowemu Audi Świtoń-Paczkowski z Lubina, który pomógł w zorganizowaniu zawodów i przyczynił się do rozwoju lubińskiego tenisa.