Świetny występ naszych tenisistów w Złotoryi!!!

To był naprawdę świetny weekend dla naszych zawodników uczestniczących w rywalizacji dzieci do lat 12 na terenie Dolnego Śląska. W Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w Złotoryi wzięła udział sześcioosobowa reprezentacja naszego klubu – Piotr i Szymon Pączkowscy, Miłosz Mrozek, Piotr Skowron, Marcin Śrutwa oraz Martyna Śrutwa. Występ ten możemy zaliczyć do bardzo udanych.Do fazy półfinałowej zakwalifikowali się Szymon Pączkowski i Marcin Śrutwa w turnieju chłopców  oraz Martyna Śrutwa w turnieju dziewcząt. W ćwierćfinale rywalizował również Miłosz Mrozek, który musiał uznać wyższość starszego kolegi z klubu. W początkowej fazie turnieju po świetnym meczu obfitującym w bardzo dobre zagrania z rywalizacji odpadł Piotr Skowron oraz Piotr Pączkowski, który przegrał z późniejszym zwycięzcą turnieju. Ostatecznie Marcin Śrutwa zajął II miejsce w singlu oraz I w deblu. Szymon Pączkowski III miejsce w singlu oraz Martyna Śrutwa II miejsce w singlu oraz II miejsce w debla.

Gratulacje!!!